130 541
48 896
257 553
669 244

Nk 1113-14 **

Annonse nr: 3329133

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet23.03.2021 17:14:00
Sluttet31.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 4,00
Nk 1113-14 **
Annonse nr: 3329133
Høyeste Budgiver tem (8395)  Se budgivers karakterbok
temkr 4,0024.03.2021 19:15:39
solheim9kr 3,00 (Autobud)24.03.2021 19:15:39
solheim9kr 1,0024.03.2021 00:09:34

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok