128 905
48 400
258 562
669 004

Nk 1117-18 **

Annonse nr: 3329131

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet23.03.2021 17:00:37
Sluttet31.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 4,00
Nk 1117-18 **
Annonse nr: 3329131
Høyeste Budgiver tem (8373)  Se budgivers karakterbok
temkr 4,0030.03.2021 07:14:17
solheim9kr 3,00 (Autobud)30.03.2021 07:14:17
solheim9kr 1,0024.03.2021 00:10:31

Karakterer (3207)  Se selgers karakterbok