130 602
48 892
257 632
669 591

Nk 1642-43 **

Annonse nr: 3328625

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet23.03.2021 10:39:00
Sluttet29.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1642-43 **
Annonse nr: 3328625
Høyeste Budgiver tem (8395)  Se budgivers karakterbok
temkr 20,00 (Autobud)24.03.2021 00:17:20
solheim9kr 20,0024.03.2021 00:17:20
temkr 5,0023.03.2021 12:25:16

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok