130 599
48 892
257 621
669 596

Blokk 33 **

Annonse nr: 3328621

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet23.03.2021 10:39:00
Sluttet29.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist12 ganger
Blokk 33 **
Annonse nr: 3328621
Høyeste Budgiver tem (8395)  Se budgivers karakterbok
temkr 14,00 (Autobud)24.03.2021 00:19:02
solheim9kr 12,0024.03.2021 00:19:02
temkr 8,0023.03.2021 12:25:48

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok