130 485
48 897
257 596
669 523

Moss Kirke (Normann 1-C-32) - Datert 27.9-50

Annonse nr: 3325453

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Datert 27.9-50.

Normann 1-C-32.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet21.03.2021 16:31:50
Sluttet31.03.2021 20:34:00
Solgt forkr 15,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3325453
Høyeste Budgiver golden53 (5666)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 15,0024.03.2021 19:15:44

Karakterer (12166)  Se selgers karakterbok