101 817
91 683
133 532
428 711

##CCCP 1983 P.fr. Miniark - SOZPHILEX, MOSCOW##

Annonse nr: 3320256

Pent postfriskt Miniark fra Sovjetunionen. Lykke til!!!

Objektets tilstand
Utropspriskr 13,00
13
Startet06.05.2022 04:22:01
Sluttet13.05.2022 04:22:01
Solgt forkr 13,00
13

Annonse vist33 ganger
Annonse nr: 3320256
Høyeste Budgiver sdh (1135)  Se budgivers karakterbok
sdhkr 13,0007.05.2022 10:13:35

Karakterer (17181)