102 113
91 682
133 415
428 514

##CCCP 1982 P.fr. Miniark - SPUTNIK 1##

Annonse nr: 3320159

Pent postfriskt Miniark fra Sovjetunionen. Lykke til!!!

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
12
Startet06.05.2022 02:25:38
Sluttet13.05.2022 02:25:38
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist29 ganger
Annonse nr: 3320159
Høyeste Budgiver sdh (1135)  Se budgivers karakterbok
sdhkr 12,0007.05.2022 10:15:30

Karakterer (17181)