129 214
48 998
258 065
668 737

NK 359-69. POSTFRISK** (333,-)

Annonse nr: 3314568

POSTFRISK **

Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr. VED KJØP OVER 500KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER FRIMERKER)
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Startet14.03.2021 22:13:34
Sluttet06.04.2021 20:35:00
Solgt forkr 75,00
Annonse nr: 3314568
Høyeste Budgiver somins (444)  Se budgivers karakterbok
sominskr 75,0006.04.2021 18:32:53

NFVerifisert
Karakterer (17784)  Se selgers karakterbok