128 509
Auksjoner nå
48 959
Fastprisvarer
258 067
Salg siste 12mnd
668 934
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 5 - verdi 360 NOK

Annonse nr: 3311252

 

Beskrivelse

På grund af 10% portoforhøjelse stiger forsendelse af et almindeligt brev til 45 NOK (tidligere 42 NOK).

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet12.03.2021 22:00:00         
Sluttet16.03.2021 22:24:00
Solgt forkr 52,00  
Annonse vist16 ganger
Norge NK 5 - verdi 360 NOK
Annonse nr: 3311252
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver terjed (28293)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
terjedkr 52,0016.03.2021 22:20:59
halvorbekkevoldkr 50,00 (Autobud)16.03.2021 22:20:59
halvorbekkevoldkr 47,00 (Autobud)15.03.2021 16:48:16
terjedkr 42,0015.03.2021 16:48:16
halvorbekkevoldkr 30,0013.03.2021 20:05:34
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)13.03.2021 20:05:34
Soggebergetkr 10,0013.03.2021 08:46:59
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18857)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.