101 125
56 437
251 369
644 880

NK: 1824-27 - Norsk Populærmusikk IV **

Annonse nr: 3301496

Postfrisk 4-stripe. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene). På selvklebende merker(ene) kan det være litt forskjell i kanten på margen/bakpapiret på de tilsendte merker i forhold til merket(ene) på bildet.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet07.03.2021 13:35:00
Sluttet16.03.2021 21:42:00
Solgt forkr 41,00
Annonse nr: 3301496
Høyeste Budgiver Nesegutten (3938)  Se budgivers karakterbok
Neseguttenkr 41,0016.03.2021 21:30:39
trg 1937kr 40,0009.03.2021 01:38:52
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (21281)  Se selgers karakterbok