101 527
56 446
251 273
644 724

NK: 1715-16 - Turistmerker 2009 **

Annonse nr: 3301409

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene). På selvklebende merker(ene) kan det være litt forskjell i kanten på margen/bakpapiret på de tilsendte merker i forhold til merket(ene) på bildet.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet07.03.2021 13:05:00
Sluttet16.03.2021 21:27:00
Solgt forkr 20,00
Annonse nr: 3301409
Høyeste Budgiver Nesegutten (3938)  Se budgivers karakterbok
Neseguttenkr 20,0008.03.2021 16:22:25
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (21281)  Se selgers karakterbok