128 546
Auksjoner nå
48 960
Fastprisvarer
258 046
Salg siste 12mnd
668 967
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 9 - verdi 210 NOK

Annonse nr: 3298670

 

Beskrivelse

På grund af 10% portoforhøjelse stiger forsendelse af et almindeligt brev til 45 NOK (tidligere 42 NOK).

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet05.03.2021 20:10:00         
Sluttet09.03.2021 22:16:00
Solgt forkr 16,00  
Annonse vist5 ganger
Danmark AFA 9 - verdi 210 NOK
Annonse nr: 3298670
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver terjed (28293)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
terjedkr 16,00 (Autobud)06.03.2021 10:57:46
Soggebergetkr 15,0006.03.2021 10:57:46
terjedkr 10,0005.03.2021 22:54:23
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18857)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.