128 878
48 987
258 146
668 888

Miniark.F39. xx. afa dkk. 128.-

Annonse nr: 3288240

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 13,00
Startet26.02.2021 23:48:05
Sluttet05.03.2021 23:47:00
Solgt forkr 13,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3288240
Høyeste Budgiver Andøya (212)  Se budgivers karakterbok
Andøyakr 13,0027.02.2021 18:40:37
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4208)  Se selgers karakterbok