130 236
48 891
257 580
669 592

Miniark.F17. xx. afa dkk. 80.-

Annonse nr: 3288238

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 11,00
Startet26.02.2021 23:47:31
Sluttet05.03.2021 23:46:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist2 ganger
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3288238
Høyeste Budgiver Andøya (212)  Se budgivers karakterbok
Andøyakr 11,0027.02.2021 18:40:56
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4208)  Se selgers karakterbok