130 236
48 891
257 580
669 592

Miniark.F38. xx. afa dkk. 180.-

Annonse nr: 3288230

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet26.02.2021 23:45:23
Sluttet05.03.2021 23:43:00
Solgt forkr 20,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3288230
Høyeste Budgiver Andøya (212)  Se budgivers karakterbok
Andøyakr 20,0027.02.2021 18:41:19
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4208)  Se selgers karakterbok