105 257
65 316
159 326
513 239

NK : 626. (1969) **

Annonse nr: 3288226
1969
1969

Norge

Postfrisk

Se bilde

Objektets tilstand
Salgspriskr 4,50
4,5
Annonse vist34 ganger
Referanse nr/#422a
NK : 626. (1969) **
Annonse nr: 3288226

Karakterer (4736)