128 908
48 401
258 557
669 000

Miniark.F41. xx. afa dkk. 120.-

Annonse nr: 3288224

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet26.02.2021 23:41:16
Sluttet05.03.2021 23:40:00
Solgt forkr 18,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3288224
Høyeste Budgiver Andøya (212)  Se budgivers karakterbok
Andøyakr 18,0005.03.2021 16:58:20
svbernkr 17,00 (Autobud)05.03.2021 16:58:20
svbernkr 16,0005.03.2021 09:51:59
Andøyakr 14,0027.02.2021 18:42:20
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4208)  Se selgers karakterbok