130 602
48 892
257 632
669 591

Miniark.F26. xx. afa dkk. 135.-

Annonse nr: 3288223

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet26.02.2021 23:40:10
Sluttet05.03.2021 23:39:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist2 ganger
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3288223
Høyeste Budgiver Andøya (212)  Se budgivers karakterbok
Andøyakr 14,0027.02.2021 18:42:49
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4208)  Se selgers karakterbok