129 430
48 882
258 020
669 315

Miniark.F30. xx. afa dkk. 120.-

Annonse nr: 3288220

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet26.02.2021 23:35:15
Sluttet05.03.2021 23:34:00
Solgt forkr 12,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3288220
Høyeste Budgiver Andøya (212)  Se budgivers karakterbok
Andøyakr 12,0027.02.2021 18:43:15
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4208)  Se selgers karakterbok