128 676
48 401
258 567
669 014

Nk1350-51 **

Annonse nr: 3284626

Prima postfrisk **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet25.02.2021 05:49:00
Sluttet03.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist22 ganger
Nk1350-51 **
Annonse nr: 3284626
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 12,0002.03.2021 21:36:15
solheim9kr 11,00 (Autobud)02.03.2021 21:36:15
solheim9kr 10,0002.03.2021 13:48:39
herli1905kr 8,00 (Autobud)28.02.2021 16:55:18
Alinuskakr 6,0028.02.2021 16:55:18
herli1905kr 1,0028.02.2021 13:25:40

Karakterer (3207)  Se selgers karakterbok