130 600
48 897
257 545
669 281

Nk1356-58 **

Annonse nr: 3284625

Prima postfrisk **

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet25.02.2021 05:49:00
Sluttet03.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist19 ganger
Nk1356-58 **
Annonse nr: 3284625
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 22,0002.03.2021 21:35:12
solheim9kr 20,00 (Autobud)02.03.2021 21:35:12
solheim9kr 18,0002.03.2021 13:44:59
herli1905kr 16,00 (Autobud)28.02.2021 16:55:03
Alinuskakr 14,0028.02.2021 16:55:03
herli1905kr 5,0028.02.2021 13:24:06

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok