129 214
48 998
258 065
668 737

Nk 1366-73 **

Annonse nr: 3284044

Prima postfrisk **

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet24.02.2021 16:59:00
Sluttet02.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist12 ganger
Nk 1366-73 **
Annonse nr: 3284044
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 22,0002.03.2021 08:52:26
solheim9kr 20,00 (Autobud)02.03.2021 08:52:26
solheim9kr 18,0028.02.2021 23:48:16
herli1905kr 16,00 (Autobud)28.02.2021 23:48:16
herli1905kr 12,00 (Autobud)28.02.2021 16:52:20
Alinuskakr 10,0028.02.2021 16:52:20
herli1905kr 5,0028.02.2021 13:13:46

Karakterer (3225)  Se selgers karakterbok