127 885
48 979
258 165
668 999

Nk 1391-93 i par **

Annonse nr: 3283953

Prima postfrisk **

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet24.02.2021 15:59:00
Sluttet01.03.2021 15:00:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist13 ganger
Nk 1391-93 i par **
Annonse nr: 3283953
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 24,0001.03.2021 10:18:12
solheim9kr 22,00 (Autobud)01.03.2021 10:18:12
solheim9kr 20,0028.02.2021 23:43:10
herli1905kr 18,00 (Autobud)28.02.2021 16:50:16
Alinuskakr 16,0028.02.2021 16:50:16
herli1905kr 10,00 (Autobud)28.02.2021 16:49:57
Alinuskakr 8,0028.02.2021 16:49:57
herli1905kr 5,0028.02.2021 13:07:07

Karakterer (3224)  Se selgers karakterbok