106 206
52 092
253 057
656 153

Holberg 10 øre ( NK 189) 4-blokk postfrisk

Annonse nr: 3283934

Verdi kr 460 ( HK 16)

Du kan samle opp over tid for bl.a. å spare porto

Objektets tilstand
Utropspriskr 90,00
Startet24.02.2021 15:45:12
Sluttet10.03.2021 15:42:00
Solgt forkr 90,00
Annonse nr: 3283934
Høyeste Budgiver Jeger51 (2994)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 90,0010.03.2021 07:42:27
Selger:  harasore

NFVerifisert
Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (13946)  Se selgers karakterbok