130 485
48 897
257 596
669 523

Lillehammer (Normann G-B-68) - Pg. 1974

Annonse nr: 3282212

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk/flekker samt en større, buet bøy/knekk på øvre høyre side ned til litt forbi midten høyre side.

Stemplet 2600 Lillehammer 27-9-1974.

Normann G-B-68.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet23.02.2021 14:20:19
Sluttet05.03.2021 20:52:00
Annonse nr: 3282212
Høyeste Budgiver majornerd (12134)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0024.02.2021 22:07:13

Karakterer (12166)  Se selgers karakterbok