128 678
46 147
260 862
672 905

De Sandvigske Samlinger - Setergrenda - Pg. 1954

Annonse nr: 3281703

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Lillehammer 1-8-1954.

Enerett: D. Stribolts Eftf. S 471?.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet23.02.2021 09:57:24
Sluttet04.03.2021 20:02:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3281703

Karakterer (12064)  Se selgers karakterbok