129 232
49 001
258 002
668 763

Hilsen fra Sjusjøen (Normann F-1-109) - Pg. 1978

Annonse nr: 3279827

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt en litt kraftigere bøy/knekk oppe mot venstre hjørne.

Stemplet 2612 Sjusjøen ??-2-1978.

Normann F-1-109.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet22.02.2021 18:46:43
Sluttet05.03.2021 19:30:00
Solgt forkr 3,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3279827
Høyeste Budgiver majornerd (12140)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 3,0024.02.2021 22:06:44

Karakterer (12180)  Se selgers karakterbok