128 740
48 914
257 639
668 970

Falketind fra Uradalen (Prospekt No 498?) - Pg. 1931

Annonse nr: 3275775

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Trondheim 13-10-1931 og sendt til Tyskland.

Prospekt No. 498?.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet20.02.2021 10:30:35
Sluttet05.03.2021 18:12:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist16 ganger
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3275775
Høyeste Budgiver majornerd (12134)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 25,0024.02.2021 22:04:26

Karakterer (12166)  Se selgers karakterbok