130 164
Auksjoner nå
43 215
Fastprisvarer
263 943
Salg siste 12mnd
676 378
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Berlin AFA 68-70* merker er** - verdi 5.500 NOK

Annonse nr: 3273776

 

Beskrivelse

På grund af 10% portoforhøjelse stiger forsendelse af et almindeligt brev til 45 NOK (tidligere 42 NOK).

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet19.02.2021 19:00:00         
Sluttet23.02.2021 22:13:00
Solgt forkr 810,00  
Annonse vist114 ganger
Berlin AFA 68-70* merker er** - verdi 5.500 NOK
Annonse nr: 3273776
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (8487)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 810,0023.02.2021 22:09:24
askimkr 805,00 (Autobud)23.02.2021 22:06:16
Essi63kr 805,0023.02.2021 22:06:16
askimkr 800,00 (Autobud)23.02.2021 22:03:37
Essi63kr 795,0023.02.2021 22:03:37
askimkr 780,0023.02.2021 22:00:28
Essi63kr 775,00 (Autobud)23.02.2021 22:00:28
Essi63kr 765,0023.02.2021 21:59:16
askimkr 760,0023.02.2021 21:57:14
kløver2kr 755,00 (Autobud)23.02.2021 21:57:14
kløver2kr 730,00 (Autobud)23.02.2021 21:56:34
askimkr 725,0023.02.2021 21:56:34
kløver2kr 705,00 (Autobud)23.02.2021 21:55:53
askimkr 700,0023.02.2021 21:55:53
kløver2kr 660,0023.02.2021 21:33:03
Essi63kr 655,00 (Autobud)23.02.2021 21:32:28
kløver2kr 650,0023.02.2021 21:32:28
Essi63kr 547,00 (Autobud)23.02.2021 20:58:45
NORSTAMPSkr 542,0023.02.2021 20:58:45
Essi63kr 537,00 (Autobud)23.02.2021 20:58:33
NORSTAMPSkr 532,0023.02.2021 20:58:33
Essi63kr 527,00 (Autobud)23.02.2021 20:58:21
NORSTAMPSkr 522,0023.02.2021 20:58:21
Essi63kr 517,00 (Autobud)23.02.2021 20:58:06
NORSTAMPSkr 512,0023.02.2021 20:58:06
Essi63kr 507,00 (Autobud)22.02.2021 21:55:32
makkr 502,0022.02.2021 21:55:32
Essi63kr 461,00 (Autobud)22.02.2021 21:55:06
makkr 456,0022.02.2021 21:55:06
Essi63kr 415,00 (Autobud)22.02.2021 21:54:45
makkr 410,0022.02.2021 21:54:45
Essi63kr 360,0022.02.2021 19:54:05
askimkr 355,0022.02.2021 19:18:13
Soggebergetkr 350,00 (Autobud)22.02.2021 19:18:13
Soggebergetkr 315,00 (Autobud)22.02.2021 19:17:09
askimkr 310,0022.02.2021 19:17:09
Soggebergetkr 305,00 (Autobud)21.02.2021 16:51:04
i-nkr 300,0021.02.2021 16:51:04
Soggebergetkr 285,00 (Autobud)21.02.2021 16:50:49
i-nkr 280,0021.02.2021 16:50:49
Soggebergetkr 265,00 (Autobud)21.02.2021 16:50:35
i-nkr 260,0021.02.2021 16:50:35
Soggebergetkr 255,00 (Autobud)21.02.2021 16:50:16
i-nkr 250,0021.02.2021 16:50:16
Soggebergetkr 245,00 (Autobud)20.02.2021 08:20:07
makkr 240,0020.02.2021 08:20:07
Soggebergetkr 205,00 (Autobud)19.02.2021 22:08:19
kløver2kr 200,0019.02.2021 22:08:19
Soggebergetkr 56,00 (Autobud)19.02.2021 20:20:31
lappenxxkr 51,0019.02.2021 20:20:31
Soggebergetkr 15,0019.02.2021 19:50:11
zsozsokr 11,00 (Autobud)19.02.2021 19:50:11
zsozsokr 10,0019.02.2021 19:18:36
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17948)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter