130 164
Auksjoner nå
43 215
Fastprisvarer
263 943
Salg siste 12mnd
676 378
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Russisk zone MI 1t-1v** uten garanti - verdi 3.750 euro

Annonse nr: 3273764

 

Beskrivelse

På grund af 10% portoforhøjelse stiger forsendelse af et almindeligt brev til 45 NOK (tidligere 42 NOK).

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet19.02.2021 19:00:00         
Sluttet23.02.2021 22:12:00
Solgt forkr 557,00  
Annonse vist57 ganger
Russisk zone MI 1t-1v** uten garanti - verdi 3.750 euro
Annonse nr: 3273764
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver mak (4487)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
makkr 557,00 (Autobud)23.02.2021 22:06:36
Oleb53kr 552,0023.02.2021 22:06:36
makkr 507,0023.02.2021 22:06:22
Oleb53kr 502,00 (Autobud)23.02.2021 22:06:22
Oleb53kr 492,0023.02.2021 22:05:28
makkr 489,00 (Autobud)23.02.2021 22:05:28
makkr 427,0023.02.2021 22:01:40
tomatokr 424,00 (Autobud)23.02.2021 22:01:40
tomatokr 412,0023.02.2021 22:00:32
makkr 411,00 (Autobud)23.02.2021 22:00:32
makkr 382,00 (Autobud)23.02.2021 21:59:35
tomatokr 377,0023.02.2021 21:59:35
makkr 352,0023.02.2021 21:57:29
tomatokr 347,00 (Autobud)23.02.2021 21:57:29
tomatokr 312,0023.02.2021 21:56:35
makkr 311,00 (Autobud)23.02.2021 21:56:35
makkr 302,0023.02.2021 21:55:35
tomatokr 297,00 (Autobud)23.02.2021 21:55:35
tomatokr 257,00 (Autobud)23.02.2021 21:50:09
Oleb53kr 252,0023.02.2021 21:50:09
tomatokr 203,0023.02.2021 20:57:53
makkr 200,00 (Autobud)23.02.2021 20:57:53
makkr 128,00 (Autobud)23.02.2021 17:53:57
zsozsokr 123,0023.02.2021 17:53:57
makkr 116,00 (Autobud)23.02.2021 17:53:46
zsozsokr 111,0023.02.2021 17:53:46
makkr 105,00 (Autobud)22.02.2021 22:19:06
i-nkr 100,0022.02.2021 22:19:06
makkr 75,0022.02.2021 21:54:17
i-nkr 70,0021.02.2021 14:24:24
makkr 67,00 (Autobud)21.02.2021 14:24:24
makkr 65,00 (Autobud)21.02.2021 14:24:06
i-nkr 60,0021.02.2021 14:24:06
makkr 46,0020.02.2021 08:17:29
lappenxxkr 41,0019.02.2021 20:40:45
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)19.02.2021 20:40:45
Soggebergetkr 15,0019.02.2021 20:31:38
zsozsokr 11,00 (Autobud)19.02.2021 20:31:38
zsozsokr 10,0019.02.2021 19:32:20
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17948)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter