131 553
45 544
260 644
673 048

Nk. Tjeneste 124 Off. Sak III

Annonse nr: 3263409

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Nk. Tjeneste 124 Off. Sak III
Annonse nr: 3263409
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 5,0021.02.2021 13:43:12
majornerdkr 3,00 (Autobud)16.02.2021 21:37:29
Kjelviken kr 3,0016.02.2021 21:37:29
majornerdkr 1,0014.02.2021 08:26:47

Karakterer (47820)  Se selgers karakterbok