130 602
45 681
260 689
672 373

Nk. Tjeneste 122 Off. Sak III

Annonse nr: 3263407

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 7,00
Nk. Tjeneste 122 Off. Sak III
Annonse nr: 3263407
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 7,0021.02.2021 13:43:45
majornerdkr 5,00 (Autobud)16.02.2021 21:38:00
Kjelviken kr 5,0016.02.2021 21:38:00
majornerdkr 1,0014.02.2021 08:27:16

Karakterer (47931)  Se selgers karakterbok