127 732
46 166
261 486
672 317

Nk. Tjeneste 108 Off. Sak II

Annonse nr: 3263396

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Annonse vist1 ganger
Nk. Tjeneste 108 Off. Sak II
Annonse nr: 3263396
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 1,0016.02.2021 21:39:39

Karakterer (47960)  Se selgers karakterbok