130 602
45 681
260 689
672 373

Nk. Tjeneste 105 Off. Sak II

Annonse nr: 3263394

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 7,00
Nk. Tjeneste 105 Off. Sak II
Annonse nr: 3263394
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 7,0016.02.2021 21:40:56
majornerdkr 5,00 (Autobud)14.02.2021 20:24:58
Leif H.kr 4,0014.02.2021 20:24:58
majornerdkr 1,0014.02.2021 08:31:15

Karakterer (47931)  Se selgers karakterbok