131 797
45 646
260 662
672 803

Nk. Tjeneste 96 Off. Sak I

Annonse nr: 3263385

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 3,00
Nk. Tjeneste 96 Off. Sak I
Annonse nr: 3263385
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 3,0016.02.2021 21:41:46
Alinuskakr 1,0014.02.2021 14:46:04

Karakterer (47907)  Se selgers karakterbok