127 732
46 166
261 486
672 317

Nk. Tjeneste 83 Off. Sak I

Annonse nr: 3263382

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 7,00
Nk. Tjeneste 83 Off. Sak I
Annonse nr: 3263382
Høyeste Budgiver Laksebjørn (220)  Se budgivers karakterbok
Laksebjørnkr 7,00 (Autobud)20.02.2021 14:52:36
Leif H.kr 5,0020.02.2021 14:52:36
Laksebjørnkr 3,0015.02.2021 16:00:04
Leif H.kr 2,00 (Autobud)15.02.2021 16:00:04
Leif H.kr 1,0014.02.2021 20:22:50

Karakterer (47967)  Se selgers karakterbok