127 732
46 166
261 486
672 317

Nk. Tjeneste 73 O. S.

Annonse nr: 3263364

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Nk. Tjeneste 73 O. S.
Annonse nr: 3263364
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 1,0014.02.2021 20:18:42

Karakterer (47960)  Se selgers karakterbok