131 897
45 381
261 092
674 066

Nk. Tjeneste 55 Solkors V

Annonse nr: 3263321

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 12,00
Nk. Tjeneste 55 Solkors V
Annonse nr: 3263321
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 12,0021.02.2021 13:47:10
oeiholmekr 10,00 (Autobud)21.02.2021 13:45:57
Kjelviken kr 9,0021.02.2021 13:45:57
oeiholmekr 7,0021.02.2021 12:30:14
Kjelviken kr 5,00 (Autobud)21.02.2021 12:30:14
Kjelviken kr 3,0016.02.2021 21:31:00
Alinuskakr 1,0014.02.2021 14:47:51

Karakterer (47804)  Se selgers karakterbok