130 612
46 198
260 439
672 997

Nk. Tjeneste 51 Solkors V

Annonse nr: 3263316

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Nk. Tjeneste 51 Solkors V
Annonse nr: 3263316
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 8,0020.02.2021 14:49:06
majornerdkr 7,00 (Autobud)20.02.2021 14:49:06
majornerdkr 6,00 (Autobud)14.02.2021 21:12:34
Leif H.kr 4,0014.02.2021 21:12:34
majornerdkr 1,0014.02.2021 08:35:15

Karakterer (48006)  Se selgers karakterbok