129 466
46 033
261 072
672 793

Nk. Tjeneste 22 Boktrykk

Annonse nr: 3263274

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist15 ganger
Nk. Tjeneste 22 Boktrykk
Annonse nr: 3263274
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 16,0021.02.2021 13:48:37
oeiholmekr 15,00 (Autobud)21.02.2021 13:48:37
oeiholmekr 14,0021.02.2021 12:23:54
Kjelviken kr 12,00 (Autobud)21.02.2021 12:23:54
Kjelviken kr 10,0016.02.2021 21:28:44
Alinuskakr 8,0014.02.2021 13:56:59
majornerdkr 7,00 (Autobud)14.02.2021 13:56:59
majornerdkr 1,0014.02.2021 08:35:52

Karakterer (47960)  Se selgers karakterbok