130 769
45 903
260 940
672 774

Nk. Tjeneste 20 Offset

Annonse nr: 3263273

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2021 08:00:00
Sluttet21.02.2021 14:00:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist12 ganger
Nk. Tjeneste 20 Offset
Annonse nr: 3263273
Høyeste Budgiver Kjelviken (708)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 11,0021.02.2021 13:50:25
oeiholmekr 10,00 (Autobud)21.02.2021 13:50:25
oeiholmekr 7,0021.02.2021 12:24:15
Kjelviken kr 5,00 (Autobud)21.02.2021 12:24:15
Kjelviken kr 3,0016.02.2021 21:28:15
Alinuskakr 1,0014.02.2021 13:57:55

Karakterer (47959)  Se selgers karakterbok