106 397
52 356
253 129
655 068

Nk 1490-91 **

Annonse nr: 3261410

Prima postfrisk **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet11.02.2021 02:26:00
Sluttet16.02.2021 15:00:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist26 ganger
Nk 1490-91 **
Annonse nr: 3261410
Høyeste Budgiver Roxi1 (6840)  Se budgivers karakterbok
Roxi1kr 17,0014.02.2021 13:53:39
herli1905kr 15,00 (Autobud)14.02.2021 13:53:29
Roxi1kr 15,0014.02.2021 13:53:29
herli1905kr 13,0014.02.2021 13:03:14
Roxi1kr 11,0014.02.2021 10:11:25
herli1905kr 9,00 (Autobud)14.02.2021 10:11:13
Roxi1kr 7,0014.02.2021 10:11:13
herli1905kr 1,0012.02.2021 11:14:30

Karakterer (3355)  Se selgers karakterbok