130 289
43 219
263 992
676 325

ITALIA.AFA DIV.14-243. BRA PLANSJE. (6448,-)

Annonse nr: 3259569

STORT SETT MERKER MED VÆRDI OVER 30KR,BÅDE STEMPLET,USTEMPLET*+NOEN POSTFRISKE.USTEMPLET

OPP NED.FLESTEPARTEN ER I OK NORMALKVALITET.

HENGSLEREST BAKSIDE.

Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr. VED KJØP OVER 500KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER FRIMERKER)
Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 450,00
Startet10.02.2021 09:50:53
Sluttet25.02.2021 21:00:00
Annonse vist48 ganger
Referanse nr/#, , ,
Annonse nr: 3259569

NFVerifisert
Karakterer (16887)  Se selgers karakterbok