128 316
46 165
260 758
671 768

Japan, liten lott på 52stk frimerker.

Annonse nr: 3259519
Japan
Japan

Japan

Stemplet og noen Postfrisk.

Se bilde

Takk for at du handler hos meg. Du betaler frakt etter postens takster + 3kr.. For emballering, o.l. Betaling skjer til min Bankkonto. Fakturerer og sender ut, fortløpende. Jeg bruker AFA, Handlerkatalogen (frim & mynter) Eller jeg finner ut en fornuftig pris. Tar 50 % avslag på katalog prisene. Håper du finner noe av interesse.Betalings frist 1 uke. Bruker ikke vipps! 🤠
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet10.02.2021 09:20:51
Sluttet17.02.2021 09:17:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist17 ganger
Referanse nr/#Løse enkle frimerker.
Annonse nr: 3259519
Høyeste Budgiver clarice1973 (807)  Se budgivers karakterbok
clarice1973kr 15,0015.02.2021 07:49:17

Karakterer (1386)  Se selgers karakterbok