106 411
52 357
253 125
655 083

Nk 1542-45 **

Annonse nr: 3258061

Prima postfrisk **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet09.02.2021 14:26:00
Sluttet15.02.2021 15:00:00
Solgt forkr 29,00
Annonse vist60 ganger
Nk 1542-45 **
Annonse nr: 3258061
Høyeste Budgiver Roxi1 (6840)  Se budgivers karakterbok
Roxi1kr 29,0014.02.2021 13:54:55
herli1905kr 26,0014.02.2021 12:59:34
Roxi1kr 24,0014.02.2021 10:15:15
herli1905kr 22,0012.02.2021 11:25:47
solheim9kr 20,0010.02.2021 00:52:24
herli1905kr 18,00 (Autobud)10.02.2021 00:52:24
herli1905kr 12,00 (Autobud)09.02.2021 21:51:19
Kjelvikenkr 10,0009.02.2021 21:51:19
herli1905kr 1,0009.02.2021 21:18:37

Karakterer (3355)  Se selgers karakterbok