130 397
48 568
258 446
669 041

Nk 1546-47 **

Annonse nr: 3257873

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet09.02.2021 11:59:00
Sluttet14.02.2021 15:00:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist14 ganger
Nk 1546-47 **
Annonse nr: 3257873
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 15,0014.02.2021 14:14:44
Roxi1kr 13,0014.02.2021 13:57:24
herli1905kr 11,0014.02.2021 12:51:50
Roxi1kr 9,0014.02.2021 09:56:45
herli1905kr 7,00 (Autobud)14.02.2021 09:56:35
Roxi1kr 7,0014.02.2021 09:56:35
herli1905kr 5,0009.02.2021 21:01:47

Karakterer (3209)  Se selgers karakterbok