130 485
48 897
257 596
669 523

Nk 1560-61 **

Annonse nr: 3257864

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet09.02.2021 11:59:00
Sluttet14.02.2021 15:00:00
Solgt forkr 26,00
Annonse vist32 ganger
Nk 1560-61 **
Annonse nr: 3257864
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 26,0014.02.2021 14:22:40
Roxi1kr 24,0014.02.2021 13:58:23
herli1905kr 22,0014.02.2021 12:47:44
Roxi1kr 20,0014.02.2021 09:58:20
herli1905kr 18,0013.02.2021 22:13:42
solheim9kr 16,00 (Autobud)13.02.2021 22:13:42
solheim9kr 14,0010.02.2021 00:34:49
herli1905kr 12,00 (Autobud)10.02.2021 00:34:49
herli1905kr 10,0009.02.2021 20:54:52

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok