130 112
48 892
257 619
669 310

Norge diverse rester i postfrisk.

Annonse nr: 3256343

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 18.- 20-50 Kr. 24.- (ingen ektrautgifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet08.02.2021 18:04:00
Sluttet20.02.2021 18:04:00
Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3256343
Høyeste Budgiver Kjelviken (749)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 1,0016.02.2021 21:52:19
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (3201)  Se selgers karakterbok