130 769
45 903
260 940
672 774

Stoopendaal. Tobo Station. Svenska Litografiska

Annonse nr: 3254877

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet10.02.2021 08:00:00
Sluttet17.02.2021 14:03:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 3254877
Høyeste Budgiver baronen50 (18567)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 25,00 (Autobud)17.02.2021 13:59:12
terjedkr 23,0017.02.2021 13:59:12
baronen50kr 17,0015.02.2021 22:54:16
terjedkr 16,00 (Autobud)15.02.2021 22:54:16
terjedkr 11,0015.02.2021 22:49:07
baronen50kr 10,00 (Autobud)15.02.2021 22:49:07
baronen50kr 5,00 (Autobud)10.02.2021 14:29:01
Alinuskakr 3,0010.02.2021 14:29:01
baronen50kr 1,0010.02.2021 13:47:03

Karakterer (47959)  Se selgers karakterbok