99 579
56 396
251 381
645 187

Hamburg-Amerika Linie - D. Deutschland - Postgått 1926

Annonse nr: 3252675

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Berlin NW 30-3-1926 og sendt til Norge.

Bildwerkst. K. Eden, Lehe-Weser, Haffenstrasse 182.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet06.02.2021 10:31:36
Sluttet18.02.2021 19:25:00
Solgt forkr 25,00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3252675
Høyeste Budgiver Ine75 (20)  Se budgivers karakterbok
Ine75kr 25,0011.02.2021 16:29:58

Karakterer (12644)  Se selgers karakterbok